SG73P2ERTTD1200F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1200F
JLCPCB Part #
C6295465
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS