HV73V2BTTD1203F
MFR.Part #
HV73V2BTTD1203F
JLCPCB Part #
C4205610
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS