HV73V2BTTD1584F
MFR.Part #
HV73V2BTTD1584F
JLCPCB Part #
C4331934
Description
-55℃~+155℃ 1.58MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS