RN73H1ETTP4482B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4482B50
JLCPCB Part #
C2534943
Description
-55℃~+155℃ 44.8kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS