HV73V2ATTD8453F
MFR.Part #
HV73V2ATTD8453F
JLCPCB Part #
C4274506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS