HV73V2ATTD6984F
MFR.Part #
HV73V2ATTD6984F
JLCPCB Part #
C4346450
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS