SG73P1JRTTD685G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD685G
JLCPCB Part #
C5751109
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS