HV73V2ATTD5603F
MFR.Part #
HV73V2ATTD5603F
JLCPCB Part #
C4096368
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS