HV73V2ATTD5234F
MFR.Part #
HV73V2ATTD5234F
JLCPCB Part #
C4162774
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS