HV73V2ATTD475J
MFR.Part #
HV73V2ATTD475J
JLCPCB Part #
C3971122
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS