HV73V2ATTD4703F
MFR.Part #
HV73V2ATTD4703F
JLCPCB Part #
C4003016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS