HV731JTTD243J
MFR.Part #
HV731JTTD243J
JLCPCB Part #
C4227877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS