HV73V2ATTD394G
MFR.Part #
HV73V2ATTD394G
JLCPCB Part #
C4269744
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS