HV73V2ATTD366J
MFR.Part #
HV73V2ATTD366J
JLCPCB Part #
C3989162
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS