HV73V2BTTD366J
MFR.Part #
HV73V2BTTD366J
JLCPCB Part #
C4196884
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS