HV73V2ATTD365G
MFR.Part #
HV73V2ATTD365G
JLCPCB Part #
C4239579
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS