SLR1TTE9092F
MFR.Part #
SLR1TTE9092F
JLCPCB Part #
C3947863
Description
-55℃~+180℃ 1W 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS