HV73V2ATTD276J
MFR.Part #
HV73V2ATTD276J
JLCPCB Part #
C3913445
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS