RN732BTTD51R1F50
MFR.Part #
RN732BTTD51R1F50
JLCPCB Part #
C4126862
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS