HV73V2ATTD275G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2ATTD275G
JLCPCB Part #
C4169989
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS