HV73V2ATTD2214F
MFR.Part #
HV73V2ATTD2214F
JLCPCB Part #
C4209873
Description
-55℃~+155℃ 2.21MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS