RN732BTTD7590C25
MFR.Part #
RN732BTTD7590C25
JLCPCB Part #
C4181904
Description
-55℃~+155℃ 125mW 759Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS