HV73V2ATTD186J
MFR.Part #
HV73V2ATTD186J
JLCPCB Part #
C4225412
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS