RN732BTTD30R1C25
MFR.Part #
RN732BTTD30R1C25
JLCPCB Part #
C4001917
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS