SLR1TTE2150D
MFR.Part #
SLR1TTE2150D
JLCPCB Part #
C4146180
Description
-55℃~+180℃ 1W 215Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS