HV73V2ATTD165J
MFR.Part #
HV73V2ATTD165J
JLCPCB Part #
C3991104
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS