HV73V2ATTD156J
MFR.Part #
HV73V2ATTD156J
JLCPCB Part #
C4306976
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS