RN732BTTD3161F25
MFR.Part #
RN732BTTD3161F25
JLCPCB Part #
C4060325
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS