RN731JTTD5491D50
MFR.Part #
RN731JTTD5491D50
JLCPCB Part #
C3917428
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS