RN732BTTD7231C25
MFR.Part #
RN732BTTD7231C25
JLCPCB Part #
C4228432
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS