HV73V2ATTD125G
MFR.Part #
HV73V2ATTD125G
JLCPCB Part #
C4202248
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS