RK73H2BTTD3002F
MFR.Part #
RK73H2BTTD3002F
JLCPCB Part #
C369034
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS