HV733ATTE5362F
MFR.Part #
HV733ATTE5362F
JLCPCB Part #
C4151588
Description
-55℃~+155℃ 1W 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS