HV733ATTE4702D
MFR.Part #
HV733ATTE4702D
JLCPCB Part #
C3981586
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS