HV733ARTTE6812D
MFR.Part #
HV733ARTTE6812D
JLCPCB Part #
C5655312
Description
-55℃~+155℃ 1W 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS