HV733ARTTE4643D
MFR.Part #
HV733ARTTE4643D
JLCPCB Part #
C5655254
Description
-55℃~+155℃ 1W 464kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS