HV733ARTTE4993D
MFR.Part #
HV733ARTTE4993D
JLCPCB Part #
C5738793
Description
-55℃~+155℃ 1W 499kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS