HV733ARTTE4642D
MFR.Part #
HV733ARTTE4642D
JLCPCB Part #
C5655251
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS