HV732HTTE9765F
MFR.Part #
HV732HTTE9765F
JLCPCB Part #
C4052461
Description
-55℃~+155℃ 500mW 97.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS