RN73H2ETTD9101B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9101B25
JLCPCB Part #
C4151172
Description
250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS