HV732HTTE9314F
MFR.Part #
HV732HTTE9314F
JLCPCB Part #
C4096618
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.31MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS