RN731JTTD2460F100
MFR.Part #
RN731JTTD2460F100
JLCPCB Part #
C4355760
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS