HV732HTTE9104F
MFR.Part #
HV732HTTE9104F
JLCPCB Part #
C4212084
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS