HV732HTTE8063F
MFR.Part #
HV732HTTE8063F
JLCPCB Part #
C4000834
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS