HV732HTTE6813F
MFR.Part #
HV732HTTE6813F
JLCPCB Part #
C4169635
Description
-55℃~+155℃ 500mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS