HV732HTTE3923F
MFR.Part #
HV732HTTE3923F
JLCPCB Part #
C4179979
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS