RN73H1JTTD2583C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2583C25
JLCPCB Part #
C3953474
Description
-55℃~+155℃ 100mW 258kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS