HV732HTTE2003D
MFR.Part #
HV732HTTE2003D
JLCPCB Part #
C4006030
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS