HV732HTTE1003D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HTTE1003D
JLCPCB Part #
C4235792
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS