HV732HTTE1623D
MFR.Part #
HV732HTTE1623D
JLCPCB Part #
C4141391
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS